Аналітика щодо захисту українських міст і інфраструктури
15.04.2026
Сервіси Smart City вимагають не таких значних ресурсів для запровадження та обслуговування порівняно із рішеннями в більшості сфер локального господарства і життя. Вони роблять простір міста і комунікацію з владою комфортнішими для жителів. Але вони ж змушують органи місцевого самоврядування постійно вдосконалюватися, ставати прозорішими, радитися з громадою та делегувати їй повноваження. На жаль, керівництво багатьох населених пунктів не готове на такі поступки. Деякі міста Донеччини спробували зрозуміти, чому від запровадження SmartCity виграють і влада, і громада.
Read more
У зв’язку з місцевими виборами, які заплановані на 25 жовтня 2020 року, Київський Діалог заявляє
Read more
Протягом липня-серпня спеціалісти ГО «Центр допомоги молоді “Твоя перемога”» в рамках конкурсу малих ґрантів проєкту Київський Діалог займалися арт-терапією з дітьми Слов’янська і району. Є час працювати, а є час дивитися на плоди своєї праці.
Read more
Донецька область переживає найбільшу трансформацію в новітній історії. Хоча із меншою силою, ніж в інших регіонах України, вона розпочалася з Революцією Гідності, але зрештою інтенсифікувалася з окупацією частини регіону Росією. Ці зміни торкаються більшості сфер життя тутешніх міст. Їхня суть – необхідність перебудови локальної економіки, базованої на неефективних та шкідливих виробництвах, розвитку людського капіталу, пожвавлення підприємницької активності та суспільної ініціативи.
Read more
Чи може бути корисною та продуктивною співпраця громадських організацій та місцевої влади? У цьому розбиралися учасники програми Smart city в Одеській області.
Read more
Усі ми родом з дитинства, але що ми пам’ятаємо звідти? Як дитинство вплинуло на сьогодення? Наші діти живуть в насичений і напружений час, час глобальних змін. Тож маємо спитати: як вони впливають на них? В особливо важких умовах перебувають діти Донеччини, і саме на допомогу їм був спрямований проєкт «Підтримка емоційного стану сімей в умовах ізоляції та посткарантинний період».
Read more